Hakkımızda

Öztaş Kompresör, 1986 yılında vidalı kompresör ile ekipmanlarının satış ve servisi amacıyla kurulmuştur. Firmamız 7/24 kompresör teknik servis konusunda yerli firmalara öncülük etmiştir. Daha sonraki yıllarda ise yüksek mühendislik gerektiren vidalı kompresör imalatına başlanmıştır. Firmamız hem yurt içi satışları hem yurt dışı ihracatı faaliyetlerine aktif olarak hızla devam etmektedir.


Ürün Gamı

- Vidalı kompresörler
- Pistonlu kompresörler
- Dizel kompresörler
- Azot jeneratörleri
- Hava kurutucuları
- Hava tankları


Kalite Belgelerimiz

Öztaş Kompresör; CE Uygunluk Sertifikası, TOBB İTO Yerli Üretim Sertifikası, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası, ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi Sertifikası, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikasına sahiptir.


Vizyon

Müşteri memnuniyetini arttırmayı, yeni ve daha istikrarlı bir pazar yapısı oluşturmayı daha kaliteli ürünler üreterek yurt içi ve yurt dışında tercih edilen firma haline gelmektir.


Misyon

Yurt içi ve yurt dışı basınçlı hava sektöründe dinamik, kendini yenileyebilen marka firması olma ve müşteri odaklı bir kurumsal yapıyı benimsemektir. Hiçbir ayrım gözetmeksizin büyük küçük çalıştığı bütün firmalara aynı kaliteli ürün ve hizmeti sunarak kalite anlayışıyla örnek bir şirket haline gelmektir.


Üyeliklerimiz

Süreklilik istiyorsanız biz hep buradayız, bizden fiyat almadan karar vermeyin!