Vidalı Kompresör Bakımı

Vidalı kompresörlerin bakımlarının zamanında ve uzman ekip tarafından yapılması çok önemlidir. Bakımı yapılmayan kompresörler sürekli arıza yapar ve işi kayıplarının meydana gelmesine sebep olur. Bakımsız kompresörler gereğinden fazla elektrik tüketir ve verimsiz çalışır. Bu sebeplerle kompresör bakımının zamanında ve uzman teknik servis tarafından yapılması çok önemlidir.

Kompresör bakımı yapmak sadece filtre ve yağ değişimi değildir. Önümüze çıkabilecek arızaları minimize etmek ve kompresörünüzün sorunsuz,uzun ömürlü çalışmasını sağlamaktadır. ÖZTAŞ KOMPRESÖR marka ve model farketmeksizin ihtiyacınız doğrultusunda donanımlı teknik servis ekibiyle ve sektöründe 33 yıllık tecrübesiyle 7gün 24 saat hizmetinizdedir. Süreklilik istiyorsanız biz hep buradayız.

Kompresör Bakımını Nasıl Yapıyoruz?

Kompresörü besleyen elektrik kablolarının kontrol edilmesi, voltajlar ve çekilen akımın(amper)kontrol edilmesi, elektrik sisteminin kompresör motoru dahil kontrolünün yapılması, hava yağ radyatörünün hava ile temizlenmesi, ısı termostatı kontrolü, yüksek basınç motor koruması ve yüksek ısı düşümü kontrolü, yıpranmış pnömatik hortumların değişmesi, seperatör,hava filtresi,yağ filtresi,kompresör yağı ve polent filtrenin değişimi, hava tanklarının su tahliyesi ve kontrolü, hava kurutucu kontrolü,gerekli görülürse filtrelerinin değişimi.

Randevu Sistemi

Zamana karşı yarıştığınızı biliyoruz. Bu yüzden sizin belirlediğiniz gün ve saate kompresörünüzü bakıma alıyoruz. Söz verdiğimiz saate teslim ediyoruz. Dilerseniz kompresörünüzün günlük çalışma saatlerine göre bakımlarını biz takip edelim zamanı gelmiş bakımları size bildirelim.

Uzman ve Profesyonel Kadro

Konusunda tecrübeli ve uzman servis personelimiz, sürekli olarak servis eğitimine katılmaktadır. Böylece, en güncel bilgilere haiz ekibimiz sayesinde kompresörünüzü en iyi servis hizmeti ile garanti altına almış oluyoruz.

Şeffaflık

Tüm servis sürecimizde müşterilerimizi en doğru şekilde bilgilendiriyoruz. Kompresörün servise girişini, müşterimiz arzu ederse interaktif serviste birlikte yapıyoruz. İhtiyaçları beraber belirliyoruz. Bakım esnasında ekstra bakım ihtiyaçları olduğunda ise müşterilerimiz ile irtibat kurup onay almadan işlem yapmıyoruz. Dolayısıyla ÖZTAŞ KOMPRESÖR'de sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz, aklınızda soru işareti bırakmıyoruz.

Garanti

Orijinal yedek parça kullanıyoruz ve değişen eski parçaları liste halinde size teslim ediyoruz. Yapılan tüm işlemleri garanti altına alıyoruz.

Doğru Teşhis

Güncel eğitimleri ve derin tecrübeleri sayesinde servis danışmanlarımız, sorunları çabuk ve etkili bir şekilde teşhis edip tam zamanında çözüyor. Servisimize giren kompresörlerde, ilk seferde doğru teşhis koyarak çözüm sürecini hızlandırıyoruz

Süreklilik istiyorsanız biz hep buradayız, bizden fiyat almadan karar vermeyin!
Referanslarımız