Vidalı Kompresör Servisi

Bir kompresörün kalitesi kadar; satın alma sonrası hizmeti de kompresör kullanıcıları için önemlidir. Tabiki satış sonrası hizmet deyince akla ilk gelen teknik servis kalitesidir. 1996 yılında kompresör sektöründe yerini alan ÖZTAŞ KOMPRESÖR firmamız; 2019 yılında teknik servisimizde yenilikler ve yatırımlar yaptık; gezici acil servis araç sayımızı 5’e çıkardık ve yeniledik. Bu orantıda teknik servis elemanlarımızın sayısını arttırdık. Öztaş kompresör şu anda büyük oranda teknik servise gelen ve müşterilerimizin lokasyonunda bulunan kompresörlerin ve diğer cihazların tamirini büyük oranda saatler içerisinde tamamlıyoruz.

Güvenli Hizmet Anlayışı

Öztaş kompresör olarak bizim için müşteri memnuniyeti her daim birinci sıradadır.Firmamız için müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, yeni bir satıştan daha önceliklidir. Bu nedenle firmamızda satış sonrası teknik servis hizmetleri en öncelikli sıradadır. Bizim için müşterilerimizden gelen talepler ve öneriler aynı zamanda; ar-ge departmanımız içinde yol gösterici niteliktedir.

Hızlı Hizmet Anlayışı

İstanbul / Başakşehir merkez servisimiz 7 gün / 24 saat hedefiyle çalışıyoruz. İstanbul içerisinden gelen arıza taleplerine 2 saat içerisinde, İstanbul dışından gelen arıza taleplerine en geç 12 saat içerisinde müdahale edip kompresör ve diğer cihazlarınızı onarılmış çalışır durumda teslim ediyoruz. Öztaş kompresör olarak marka ayrımı yapmadan tüm model kompresörlerin teknik servisini vermekteyiz.

Çözüm Üreten Hizmet Anlayışı

Öztaş kompresör servisimizde, kompresörlerde bulunan kontrol paneli, elektrik panosu, invertör ve seperatör, yağ radyatörü gibi uygulamalar müşterilerimizin birbirinden çok farklı talep ve istekleri olabilmektedir. Tüm bu özel talepler teknik departmanımız tarafından incelenir ve yapılabilecek tüm uygulamalar müşterimize özel bir biçimde sunulur. Düşüncelerinizle teknik servisimizi daha iyi bir konuma getirmek isterseniz çok seviniriz.

Süreklilik istiyorsanız biz hep buradayız, bizden fiyat almadan karar vermeyin!
Referanslarımız