Aramaya başlamak için en az 2 karakter yazmalısınız

Menu

Satış Sonrası Hizmetlerimiz

Vidalı Kompresör Servisi
Vidalı Kompresör Servisi

Bir kompresörün kalitesi kadar; satın alma sonrası hizmeti de kompresör kullanıcıları için önemlidir. Tabiki satış sonrası hizmet deyince akla ilk gelen teknik servis kalitesidir. 1996 yılında kompresör sektöründe yerini alan ÖZTAŞ KOMPRESÖR firmamız; 2019 yılında teknik servisimizde yenilikler ve yatırımlar yaptık; gezici acil servis araç sayımızı 5’e çıkardık ve yeniledik. Bu orantıda teknik servis elemanlarımızın sayısını arttırdık. Öztaş kompresör şu anda büyük oranda teknik servise gelen ve müşterilerimizin lokasyonunda bulunan kompresörlerin ve diğer cihazların tamirini büyük oranda saatler içerisinde tamamlıyoruz.

Vidalı Kompresör Bakımı

Vidalı kompresörlerin bakımlarının zamanında ve uzman ekip tarafından yapılması çok önemlidir. Bakımı yapılmayan kompresörler sürekli arıza yapar ve işi kayıplarının meydana gelmesine sebep olur. Bakımsız kompresörler gereğinden fazla elektrik tüketir ve verimsiz çalışır. Bu sebeplerle kompresör bakımının zamanında ve uzman teknik servis tarafından yapılması çok önemlidir.

Kompresör bakımı yapmak sadece filtre ve yağ değişimi değildir. Önümüze çıkabilecek arızaları minimize etmek ve kompresörünüzün sorunsuz,uzun ömürlü çalışmasını sağlamaktadır. ÖZTAŞ KOMPRESÖR marka ve model farketmeksizin ihtiyacınız doğrultusunda donanımlı teknik servis ekibiyle ve sektöründe 33 yıllık tecrübesiyle 7gün 24 saat hizmetinizdedir. Süreklilik istiyorsanız biz hep buradayız.

Vidalı Kompresör Bakımı
Vidalı Kompresör Revizyonu
Vidalı Kompresör Revizyonu

Vidalı Kompresörler de Revizyon kelime olarak, yeniden gözden geçirme, düzeltme, tamir, yenileme, anlamına gelmektedir. Vidalı kompresörler 24 saat/365 gün çalışma şekline göre tasarlanmıştır. Fakat kompresörler sürekli çalıştığı için 18.000 ile 22.000 saat arasında genel bakım için servisimizde revizyona girmelidir.

Revizyonu yapılmayan kompresörlerin hava verimi düşer, elektrik tüketimi artar ve iş kaybına sebebiyet verir. Revizyonu yapılan kompresörler ilk günki gibi performanslı çalışır, iş kayıplarınızın önüne geçilmiş olur.

Vidalı Kompresör Yedek Parça

Farklı kompresör markaları için garantili yedek parça çeşidini en iyi fiyat avantajı ve en iyi hizmet imkanı ile stoklarımızda mevcuttur. Sürdürülebilir teknolojik altyapısı ile günden güne kendini yenileyen Öztaş Kompresör; çeyrek yüzyıldan beri müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Her geçen gün yedek parça gamını genişletmesi sayesinde kompresörünüze uyumlu parçaları bulabileceğiniz merkez haline gelmiştir. İhtiyacınız olan kompresör yedek parçaları ve yenilik katan aksesuarları Öztaş Kompresör'de kolayca bulup güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kompresör yağları, Kompresör seperatörleri, Hava filtreleri, Yağ filtreleri, Poly v kayış tipleri, Polen toz filtreleri, Kumanda paneli PLC veya mikro cip modüller, İnvertörler, Yağ ve hava radyatörleri, Hidrolik hortumlar

Vidalı Kompresör Yedek Parça