0212 486 32 71 (Pbx) - 0532 488 78 43 - 0532 426 15 71

TEKNİK SERVİSAnasayfa

teknik servis

"Kompresörünüzü nereden almış olursanız olun, ne marka olursa olsun ÖZTAŞ KOMPRESÖR servis hizmet kalitesini yaşatmak için hazır bekliyoruz."


Çağrı Merkezimiz

0212 486 32 73 numaralı telefonumuzdan bize günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlerden gelen talepleri en kısa sürede, en doğru şekilde çözümlemek üzere çalışıyorlar. Kendilerinden tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca, her türlü şikayetiniz ve öneriniz için de bizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezimize ulaşan her talebi, en etkin şekilde elektronik ortamda takip ediyoruz ve çözümlendiriyoruz. Çünkü işimizi çok ciddiye alıyoruz.


7 / 24 Hizmet Anlayışımız

Beklenmedik durumlarda da aynı hizmet standardı ile yanınızdayız. 7 gün 24 saat hizmet verebilen acil servis araçlarımız ile ihtiyaç duyduğunuzda size bir telefon kadar yakınız. Nerede, ne zaman ve hangi koşullarda olursanız olun bizi arayabilirsiniz.


Garanti

Orijinal yedek parça kullanıyoruz ve değişen eski parçaları liste halıinde size teslim ediyoruz. Yapılan tüm işlemlari garanti altına alıyoruz.


Randevu Sistemi

Zamana karşı yarıştığınızı biliyoruz. Bu yüzden sizin belirlediğiniz gün ve saate kompresörünüzü bakıma alıyoruz. Söz verdiğimiz saate teslim ediyoruz. Dilerseniz kompresörünüzün günlük çalışma saatlerine göre bakımlarını biz takip edelim zamanı gelmiş bakımları size bildirelim.


Uzman ve Profesyonel Kadro

Konusunda tecrübeli ve uzman servis personelimiz, sürekli olarak servis eğitimine katılmaktadır. Böylece, en güncel bilgilere haiz ekibimiz sayesinde kompresörünüzü en iyi servis hizmeti ile garanti altına almış oluyoruz.


Şeffaflık

Tüm servis sürecimizde müşterilerimizi en doğru şekilde bilgilendiriyoruz. Kompresörün servise girişini, müşterimiz arzu ederse interaktif serviste birlikte yapıyoruz. İhtiyaçları beraber belirliyoruz. Bakım esnasında ekstra bakım ihtiyaçları olduğunda ise müşterilerimiz ile irtibat kurup onay almadan işlem yapmıyoruz. Dolayısıyla ÖZTAŞ KOMPRESÖR'de sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz, aklınızda soru işareti bırakmıyoruz.


Doğru Teşhis

Güncel eğitimleri ve derin tecrübeleri sayesinde servis danışmanlarımız, sorunları çabuk ve etkili bir şekilde teşhis edip tam zamanında çözüyor. Servisimize giren kompresörlerde, ilk seferde doğru teşhis koyarak etkin servis hizmeti sağlıyoruz.


Servisimiz TSE – HYB belgelerine sahiptir.


İLETİŞİM

Öztaş Kompresör Elektrik Makine İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Organize Sanayi Bölgesi Triko Center 9M Blok No:14 Başakşehir / İstanbul

0212 486 32 71 pbx

0212 486 32 74

www.oztaskompresor.com

info@oztaskompresor.com

www.speedair.com.tr

info@speedair.com.tr

FORM